0532 799 59 42
0262 333 00 88
İLETİŞİM
PETEK TEMİZLİĞİ
KOMBİ BAKIMININ FAYDALARI
YARARLI BİLGİLER
İZGAZ ACİL 187
FATURALARINIZI DÜŞÜRÜN
KALİSTO KOMBİ KART
DOĞALGAZ FİYATLARI
DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ
KLİMA SERVİSİ

Arçelik Kombi Kart

FARKOM MÜHENDİSLİK

KOMBİ SERVİSİ

05327995942

02623330088
 

İzmit Arçelik Kombi Servisi

Kombilerinizin temizliğinden tamirine kadar her şeyi ile en güzel şekilde İzmit Arçelik Kombi Servisimiz ilgilenmektedir. Kombi bakımı düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Aksi taktirde bakımı gecikir ise daha fazla maliyetli bir hal alacaktır. Geçmişten bu güne güven ilişkisi ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.  

İzmit Arçelik Kombi Servisi

İzmit Arçelik Kombi Servisi Kombi temizliğini yaparak filtrelerde yaşanabilecek tıkanma sorunlarını yok etmiş olacaktır. Ayrıca kombilerdeki su sızdırma, hava basınçları da kombi bakımıyla beraber çözülecek bir sorundur. Bu tarz arızalar önceden tespit edilip ileriki zamanlarda sorun yaratmaması için düzenli bakım yapılmalıdır.

İzmit Arçelik Kombi Bakımı

Her yıl düzenli olarak kombilerinizin genel bakımını İzmit Arçelik Kombi Servisine  yaptırırsanız hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Böylece her daim kombi sistemlerinizi rahat bir şekilde kullanacaksınız, sıcak su ve ısıyı daima düzenli bir şekilde kullanabileceksiniz.

İzmit Arçelik Kombi Servisi ile kombilerinizin bakımını yaptırmadığınız sürece arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Bunun için zamanında mutlaka kombilerinizin bakımını İzmit Arçelik Kombi servisine yaptırmanızı öneririz. Özellikle Kış aylarında kombileri yoğun kullandığımız için kış aylarında bakımına daha çok dikkat etmeliyiz.

İzmit Arçelik Kombi Tamiri

Kombinizde ortaya çıkan arızaları Kocaeli Kombi Servisi gibi İzgaz ve diğer gerekli tüm belgeleri olan servisler tarafından giderilmesi çok önemlidir. İşi bilen kişiler tarafından yapılan bakım her daim daha garantidir. Böylece en az sorun ve oldukça yüksek bir performansla çalışan bir kombiye sahip olacaksınız.

 


ARÇELİK Kombi Servisi uzman kadromuzla kombileriniz için tüm gerekli hizmetleri vermekteyiz. Kombi bakımıkombi montajı hizmetlerimizin yanı sıra tüm kombi ve markaları için yedek parçaları bulunuyor.

İzmit Kombi Servisi olarak ARÇELİK Kombi servisinde geçmişten bu güne bizi tercih eden müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. İzmit ARÇELİK Kombi servisi olarak en önemli ilkemiz müşteri memnuniyetidir. Sizlere %100 memnuniyet garantili ARÇELİK Kombi servisi hizmeti sunmaktan onur duyuyoruz.

ARÇELİK Kombi Servisinde Güvenilir Adresiniz

Kocaeli Kombi Servisi olarak uzman kadromuzla İzmit ARÇELİK kombi servisi olarak kombileriniz ile ilgili tüm sorunlarınızda sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Geçmişten bu güne bilgi birikimimizle uzun yıllardır kombi servisi hizmeti veren firmamız, hızlı ve uzman ekibi ile % 100 garantili hizmetiyle Kocaeli'nin tüm illerinde kombi denildiğinde ilk akla gelen firmadır.
Her türlü kombi tamir, bakım ve servis ihtiyacınızda bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmit ARÇELİK Kombi Servisi
Kocaeli ARÇELİK Kombi Servisi
Kartepe ARÇELİK Kombi Servisi
Gölcük ARÇELİK Kombi Servisi
Yuvacık ARÇELİK Kombi Servisi
Körfez ARÇELİK Kombi Servisi
Derince ARÇELİK Kombi Servisi
Karamürsel ARÇELİK Kombi Servisi

 

Arçelik Kombiyi Yaz Konumunda Çalıştırma

İlk olarak 1 numaralı konum düğmesini musluk simgesi olan konuma doğru çeviriyoruz. 3 numaralı düğmeyi saat yönünde çevirdikten sonra istediğiniz sıcaklık ayarına getirin. Led ekranda yalnızca musluk simgesi ve derece gözükür. Düğmeyi çevirdikçe led ekranda ayarladığınız sıcak su derecesi görünür. Sıcak su musluğunu açtığınızdaysa kombi devreye girerek suyu çok kısa sürede ısıtır.

Arçelik Kombiyi Kış Konumunda Çalıştırma
 İlk olarak numaralı düğmeyi petek ve musluk işareti olan konuma doğru çevirin. Sonra ise 2 numaralı düğmeyi saat yönünde çevirerek ısı ayarını belirleyin. Led ekranınızda musluk simgesiyle beraber kalorifer simgesi ve derece belirir. Düğmeyi çevirdiğiniz müddetçe led ekranda ayarladığınız ısı derecesi gözükecektir. İstediğiniz takdirde ısıtma konfor ayarını belirleyebilirsiniz. Arçelik Kombinizde oda termostatı ya da program saati bağlı ise ünitenin ayarlarını yapın.

Arçelik Kombiyi Resetleme
Arçelik Kombi Kullanımı sırasında direkt olarak basabileceğiniz bir reset tuşu yoktur. 1 numaralı düğmeyi "0" konumuna getirdikten sonra kombiyi kapatabilir ve birkaç saniye sonra açabilirsiniz. Arçelik Kombi Led ekranında  arıza kodu ile karşılaştığınızda bu işlemi uygulamalısınız. Arıza düzelmediği müddetçe de işlemi en fazla 3 kez tekrarlayabilirsiniz. 3 reset uygulamasından sonra da arıza durumunda düzelme olmazsa eğer en uygun yetkili kombi servisine başvurunuz. Bu noktada Kocaeli Kombi Servisi olarak sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

 

 

KOMBİ NEDİR ?BİLMEDİKLERİMİZ
İZMİT PROTHERM LEOPARD
SOBA SERVİSLERİ
DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ
DOĞALGAZ FİYATLARI
Kombi Servisi Verdiğimiz Markalar
İZMİT BAYMAK KOMBİ SERVİSİ
İZGAZ ABONELİK İŞLEMLERİ
KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ
Kombi Hata Kodları