0532 799 59 42
0262 333 00 88
İLETİŞİM
PETEK TEMİZLİĞİ
KOMBİ BAKIMININ FAYDALARI
YARARLI BİLGİLER
İZGAZ ACİL 187
FATURALARINIZI DÜŞÜRÜN
KALİSTO KOMBİ KART
DOĞALGAZ FİYATLARI
DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ
KLİMA SERVİSİ

Demirdöküm Kalisto Kart Tamiri

FARKOM MÜHENDİSLİK

05327995942

02623330088

Adres : inönü cad. no:57b(şok market yanı)İZMİT
 

 

Demirdöküm Kalisto Kombi Servisi  

 Evlerimizde daima faydalandığımız Demirdöküm Kalisto Kombiları satın alırken teknoloji, pratiklik, elektrik tüketimi gibi birçok unsurları göz önüne alarak değerlendiririz. Uzun araştırmalar ile aldığımız Demirdöküm Kalisto Kombi modelini aldıktan sonra verimli, problemsiz, sağlıklı kullanımı için  Demirdöküm Kalisto Kombi servis hizmetleri oldukça önemlidir.

Zamamnında müdahale edilmeyen Demirdöküm Kalisto Kombilar oldukça beraberinde sorun getirir. Durum böyle olunca Demirdöküm Kalisto Kombiya verdiğimiz yüksek mebladan daha fazlasını Demirdöküm Kalisto Kombi servisi için harcamak zorunda kalırız. Bu nedenle Arızaları doğru zamanda tespit edip Demirdöküm Kalisto Kombi servisi çağırdığınızda daima avantajlı olursunuz.

Demirdöküm Kalisto Kombi servisinin doğru seçimi Demirdöküm Kalisto Kombinın ömrünü uzatırken, en verimli şekilde çalışmasını da sağlayacaktır.

Alırken birçok özelliğine dikkat ettiğimiz gibi Demirdöküm Kalisto Kombi servisi seçiminde de dikkate alacağımız unsurlar olmalıdır.

Biz Kocaelikombiservisi.com olarak tüm bu unsurları en iyi şekilde sunarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Montajdan arızaya, bakımdan kontrole tüm hizmetler için ekibimiz ve geçmişten gelen tecrübemiz ile sizlerleyiz.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için temel ilkelerimiz vardır. Bunlar;

İLETİŞİM; Demirdöküm Kalisto Kombimız arıza yaptığında hemen iletişim kurmak isteriz. Aklımıza ilk gelen bir Demirdöküm Kalisto Kombi servisi aramaktır. Bu noktada iletişim önemli hale geliyor. Sizi dikkatle dinlemeyip çözüm yaratamayan bir müşteri hizmetleri ile uğraşmak en yorucu şeylerden biridir.

Biz kocaelikombiservisi.com olarak iletişim numaralarımıza anında cevap vererek problemi en hızlı şekilde anlamak ve gerekli çözümler sizlere sunmak için dikkatle çalışmaktayız.

Sizlere güzel bir şekilde hizmet verebilmek için müşteri hizmetlerimiz daima telefonun yanındadır.

HIZ; Demirdöküm Kalisto Kombimız arıza yaptığında en hızlı şekilde çözülmesini isteriz. Bu sebeple de bir servisten hizmet alırken ilk beklentimiz çabuk olmalarıdır.

Biz hızlı ve tecrübeli ekibimiz ile en güzel şekilde randevu vererek çözüm için sizlerleyiz.

GÜVEN; Demirdöküm Kalisto Kombi servisi olmak üzere tüm hizmetlerde güven kalitenin sembolüdür. Müşterilerimizin bilemediği teknik konularda bile en ince ayrıntısına kadar detaylı anlatım yapılarak sunulan hizmetler istenildiği şekilde eksiksiz olarak yapılmaktadır.

ÇÖZÜM; Tüm Demirdöküm Kalisto Kombi çeşitleri  için en uygun çözümleri vermekteyiz. Arızanızı en hızlı şekilde çözmekteyiz.

YEDEK PARÇA; Yedek parça temini ve kaliteli yedek parça kullanımı Demirdöküm Kalisto Kombi hatalarında ve çözümlerinde çok önemlidir. Her marka ürünün yedek parçaları elimizde bulunmaktadır. En dikkat etmeniz gereken şey ise kalitesiz yedek parça kullanımıdır. Güvenilir olmayan servislerde bu çokça görülebilir. En kaliteli yedek parça servisimizde bulunmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ; Verdiğimiz hizmet ne kadar kaliteli olursa olsun müşterimiz memnun olmadığında verdiğimiz hizmet kabul sayılmaz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için hızlı ve tecrübeli ekibimizle yanınızdayız. Müşterinin talebi, beklentisi, ihtiyaçları tam olarak analiz edilerek hizmet vermekteyiz. Hız ve en uygun maliyet ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak en önemli ilkemizdir.

KALİTE; Demirdöküm Kalisto Kombi servisi seçerken tıpkı Demirdöküm Kalisto Kombi seçer gibi titiz olmanız gerekmektedir. Siz değerli müşterilerimize kocaeliDemirdöküm Kalisto Kombiservisi.com olarak en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin dediklerini ve memnuniyetini göz öneüne alarak en kaliteli hizmeti sunmak için sizlerleyiz.
 

Demirdöküm Kalisto Kombiyi Yaz Konumunda Çalıştırma

İlk olarak 1 numaralı konum düğmesini musluk simgesi olan konuma doğru çeviriyoruz. 3 numaralı düğmeyi saat yönünde çevirdikten sonra istediğiniz sıcaklık ayarına getirin. Led ekranda yalnızca musluk simgesi ve derece gözükür. Düğmeyi çevirdikçe led ekranda ayarladığınız sıcak su derecesi görünür. Sıcak su musluğunu açtığınızdaysa kombi devreye girerek suyu çok kısa sürede ısıtır.

Demirdöküm Kalisto Kombiyi Kış Konumunda Çalıştırma
 
İlk olarak numaralı düğmeyi petek ve musluk işareti olan konuma doğru çevirin. Sonra ise 2 numaralı düğmeyi saat yönünde çevirerek ısı ayarını belirleyin. Led ekranınızda musluk simgesiyle beraber kalorifer simgesi ve derece belirir. Düğmeyi çevirdiğiniz müddetçe led ekranda ayarladığınız ısı derecesi gözükecektir. İstediğiniz takdirde ısıtma konfor ayarını belirleyebilirsiniz. Demirdöküm Kalisto Kombinizde oda termostatı ya da program saati bağlı ise ünitenin ayarlarını yapın.

Demirdöküm Kalisto Kombiyi Resetleme

Demirdöküm Kalisto Kombi Kullanımı sırasında direkt olarak basabileceğiniz bir reset tuşu yoktur. 1 numaralı düğmeyi "0" konumuna getirdikten sonra kombiyi kapatabilir ve birkaç saniye sonra açabilirsiniz. Demirdöküm Kalisto Kombi Led ekranında  arıza kodu ile karşılaştığınızda bu işlemi uygulamalısınız. Arıza düzelmediği müddetçe de işlemi en fazla 3 kez tekrarlayabilirsiniz. 3 reset uygulamasından sonra da arıza durumunda düzelme olmazsa eğer en uygun yetkili kombi servisine başvurunuz. Bu noktada Kocaeli Kombi Servisi olarak sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

 

 

 

 

 

KOMBİ NEDİR ?BİLMEDİKLERİMİZ
İZMİT PROTHERM LEOPARD
SOBA SERVİSLERİ
DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ
DOĞALGAZ FİYATLARI
Kombi Servisi Verdiğimiz Markalar
İZMİT BAYMAK KOMBİ SERVİSİ
İZGAZ ABONELİK İŞLEMLERİ
KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ
Kombi Hata Kodları