0532 799 59 42
0262 333 00 88
İLETİŞİM
PETEK TEMİZLİĞİ
KOMBİ BAKIMININ FAYDALARI
YARARLI BİLGİLER
İZGAZ ACİL 187
FATURALARINIZI DÜŞÜRÜN
KALİSTO KOMBİ KART
DOĞALGAZ FİYATLARI
DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ
KLİMA SERVİSİ

demirdöküm kombi servisi

FARKOM MÜHENDİSLİK

05327995942

02623330088

 

 

Kombiniz mi BOZULDU DERT ETMEYİN..

Kocaeli Kombi Servisi / Kocaeli Klima Servisi ekibi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için daima buradayız. Ekibimiz müşterilerimizin rahatlığı için en kısa sürede arızalarınızı yok etmektedir.

 

Bizim için en önemli olan müşterini memnuniyetini sağlamaktır ve verilen hizmet hızlı ve kesin çözüme ulaşmaktadır. Kocaelikombiservisi. sayfamızdan ve 0262 333 00 88 & 0532 799 59 42 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Kocaeli'nin tüm ilçelerine hizmetimiz bulunmaktadır.

Lütfen kombi bakımınızıda yaptırmayı unutmayın. Kombinizin ömrünü uzatmak için yapacağınız bu işlemler sayesinde ekonomik açıdan da yararda olacaksınız.

Kombi tamiri yaptırdığınız parça, garantili olarak müşterilerimize verilmektedir.

Merdiven altı servislerle değil Güvenilir servislerle çalıştığınız kocaelikombiservisi.com olarak sizlere hem uygun hem de hızlı bir çözüm sağlamaktayız.


Kocaeli İzmit Demirdöküm Kombi Servisi

Farkom Mühendislik / Kocaeli Kombi Servisi olarak, tüm Kocaeli'nin tüm illerinde İzmit Demirdöküm Kombi Servisi hizmeti vermekteyiz. İzmit ve çevresindeki tüm Kombi arızaları ve hatalarına kısa sürede çözüm üretiyoruz.

Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz İzmit'te sizler için en hızlı şekilde servis garantisi veriyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İzmit Demirdöküm Kombi Servisi Yaz Kış kombi sorunlarıyla sizleri mağdur etmemek için birçok servis ekibimiz ile bir alo kadar uzağınızdayız.


Kocaeli İzmit Demirdöküm Kombi Servisi

İzmit Kocaeli Kombi Servisi sayesinde kombilerinizin daha sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır. Kombiler sadece görünenden ibaret değildir. Kombinin işleyişini sağlayan tesisat, borular ve peteklerden oluşmaktadır. Kaloriferlerin ısıyı yayan bölümler olarak devamlı çalışır durumda olması gerekmektedir. Bakımı yapılmamış kombilerde bu konuda sıkça arıza görülmektedir, bu nedenle düzenli bir şekilde kombi bakımınızı yaptırmanız gerekmektedir. Bu nedenle kombinizin her parça ve bölümüne gerekli bakımlar zamanında yapılmalıdır.    İzmit Demirdöküm Kombi Servisimiz kombi konusunda usta olarak tüm kombiler için yapılması gereken işlemleri daha uygun fiyatlara yapmaktadır. Kombinizde en önemli olan şeylerden birisi ise tasarruf yapmaktır. O yüzden kombileri istenilen şekilde çalıştırılmasına özen gösterilmelidir. İyi bir kombi seçmek tüm kullanıcılar için önemlidir. Kombilerin hangisinin iyi hangisinin uygun olduğunu nasıl anlayabiliriz? Temel iki fonksiyonu en iyi şekilde sağlayan sistemler her zaman iyi kombiler olmuştur. Daha sonra montajın standartlara uygun olarak yapılabilir olması gerekiyor. Bu işlemler de tamam olduktan sonra geriye kombinizin düzenli olarak bakımı yapılması gerekiyor ki ilk günki gibi çalışabilsin. Kombinin bakımı istenilen zamanda olmaz ise kombiler arıza yapabilir. Kombi Servisi arayıp düzenli bir bakım yaptırmanız lazım.

 

DEMİRDÖKÜM SERVİSİ

 

Ülkemizin yerli üretimlerinden bir tanesi olan; yaygın servis ağı, ucuz yedek parça garantisi ve kalitesi ile tercih önceliği oluşturan Demir döküm Kombi Modellerinin, Anadolu yakasındaki kullanıcılarına teknik destek hizmeti götüren firmamız; bakım, arıza tespiti, onarım ve yedek parça tedariki yapmaktadır.Demir döküm Servisi Unvanı ile oluşturduğu çağrı servisinde yedi yirmi dört kesintisizhizmet sunan, başvurunun yapılmasının ardından en kısa sürede mobil ekipleri size yönlendirerek sorunlarınızın

çözümü için gerekli süreci başlatan kuruluşumuz demir döküm adının kalitesine yakışan teknik servis hizmetlerini sunmaktadır.

Alanındaki gelişmeleri günü gününe yakından takip eden, mecburi hizmet içi eğitimleri ile bilgi ve teknik becerilerini sürekli güncel tutarak en son model kombinin sorunlarının üstesinden dahi bu sebeple kolayca gelebilen firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kombilere özel çözümlerle kısa sürede ve kusursuz bir servis imkanı sağlamaktadır. Son sistem teknolojilerle donatılmış güçlü altyapısı modern ekipman ve donanımları ile en hızlı hizmeti veren kuruluşlardan bir tanesi olan, işinde uzman ve alanında deneyimli elemanları ile güler yüzlü ve başarılı bir hizmet sunan firmamız; Demir döküm Servis Telefonu mesafesindedir.

Servis hizmetleri ile olduğu kadar sahip olduğu yedek parça stoku ile de müşterilerinin işini son derece kolaylaştıran ve kolay parça tedariki sağlayan şirketimiz, ayrıca değiştirdiği her parça ve sunduğu her hizmet akabinde biryıl da garanti imkanı sunarak aynı noktada tekrarlayan sorunların giderilmesi için bu süre zarfında ücret talep etmeden hizmetlerini yinelemektedir. Verdiği hizmetlerin kalite ve kapsamı ile olduğu kadar sonrasında sergilediği duruş ve hizmet devamlılığı ile de müşterilerinin daima yanında olan firmamız,Demir döküm Kombi Servisi olarak kulvarının en gelişmiş ve mükemmel hizmetlerini sunar.

 

 

Bonus kart sahiplerine Demirdöküm kombiden büyük jest! İsteyen 12 aya varan peşin fiyatına taksit imkanından, isteyen 5 ay sonra ödemeli 4 taksit fırsatından yararlanıyor. Seçiminizi yapın, kampanya bitmeden hemen bir kombi bayiine uğrayın.

1954'ten beri ısıtma ve soğutma sistemleri üreten Demirdöküm, toplam 53 ülkeye ihracat yaparak dünyada kendine sağlam bir yer edinmiştir.

1979 yılından bu yana deneyimli kadrosuyla kombi sektöründe Avrupa'nın en büyükleri arasında yer alan Demirdöküm, tesislerinin donanımıyla Türkiye'de ilk ISO 9000 kalite belgesini alan markadır.

 

Demirdöküm kombi kampanyaları konusunda müşterilerinin beklentilerini ürün ve hizmet kalitesiyle karşılayan ve 2005 yılında Patent Ligi Ödülü'ne layık görülen firma, servis alanındaki yaygın hizmet kalitesiyle de alkışları topluyor. Alanında yetiştirilmiş kombi servis ekipleriyle arıza anında hızlı ve kesin çözümler sunuyor.

Kombi fiyatları politikasıyla da dikkatleri üzerine çeken marka, Bonus kart sahiplerine çeşitli avantajlar sunuyor. İster peşin fiyatına 12, isterseniz de 5 ay ertelemeli 4 taksit imkanından yararlanmak için Bonus kartınızın olması yeterli.

Demirdöküm Kombi Modelleri

Demir dökümün A sınıfı kombileri Yüksek verim, düşük yakıt tüketimi, üstün sıcak su konforu ve geniş ürün seçenekleri ile kombi deki çeşitli modellerini siz değerli müşterilerine sunuyor.

 • Atron
 • Neva
 • Nepto
 • Nitromix
 • Kalisto
 • Nitron
 • Sargon Condense CM
 • Sargon Premix
 • Sargon Premix PI
 • Isofast
 • Themafast
 • Tayros

Cihazlarda Sizleri Bekleyen Özellikler

Demir döküm kombilerinin akıllı ısıtma sistemi sayesinde, ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş ntc sensörler ile alev modülasyonu sağlanır. bu sayede yüksek verim ve yakıt tasarrufu elde edilir. Demirdöküm'ün en önde gelen özelliklerinden biridir.

 • Akıllı ısıtma sistemi
 • 7 geçişli yeni nesil eşanjör sistemi
 • Dijital ve analog manometre ile su basıncını ayarlayabilme imkanı
 • 3 yıldız verim sınıfı
 • %93 e varan verim
 • Soft touch düğme ile kullanım kolaylığı

 

KOMBİ NEDİR ?BİLMEDİKLERİMİZ
İZMİT PROTHERM LEOPARD
SOBA SERVİSLERİ
DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ
DOĞALGAZ FİYATLARI
Kombi Servisi Verdiğimiz Markalar
İZMİT BAYMAK KOMBİ SERVİSİ
İZGAZ ABONELİK İŞLEMLERİ
KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ
Kombi Hata Kodları