0532 799 59 42
0262 333 00 88
İLETİŞİM
PETEK TEMİZLİĞİ
KOMBİ BAKIMININ FAYDALARI
YARARLI BİLGİLER
İZGAZ ACİL 187
FATURALARINIZI DÜŞÜRÜN
KALİSTO KOMBİ KART
DOĞALGAZ FİYATLARI
DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ
KLİMA SERVİSİ

Mitsubishi klima

FARKOM MÜHENDİSLİK

05327995942

02623330088

Adres : inönü cad. no:57b(şok market yanı)İZMİT


Klima Servisi

Evlerimizde daima faydalandığımız klimaları satın alırken teknoloji, pratiklik, elektrik tüketimi gibi birçok unsurları göz önüne alarak değerlendiririz. Uzun araştırmalar ile aldığımız klima modelini aldıktan sonra verimli, problemsiz, sağlıklı kullanımı için  klima servis hizmetleri oldukça önemlidir.

Zamamnında müdahale edilmeyen klimalar oldukça beraberinde sorun getirir. Durum böyle olunca klimaya verdiğimiz yüksek mebladan daha fazlasını klima servisi için harcamak zorunda kalırız. Bu nedenle Arızaları doğru zamanda tespit edip klima servisi çağırdığınızda daima avantajlı olursunuz.

Klima servisinin doğru seçimi klimanın ömrünü uzatırken, en verimli şekilde çalışmasını da sağlayacaktır.

Alırken birçok özelliğine dikkat ettiğimiz gibi klima servisi seçiminde de dikkate alacağımız unsurlar olmalıdır.

Biz Kocaelikombiservisi.com olarak tüm bu unsurları en iyi şekilde sunarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Montajdan arızaya, bakımdan kontrole tüm hizmetler için ekibimiz ve geçmişten gelen tecrübemiz ile sizlerleyiz.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için temel ilkelerimiz vardır. Bunlar;

İLETİŞİM; Klimamız arıza yaptığında hemen iletişim kurmak isteriz. Aklımıza ilk gelen bir klima servisi aramaktır. Bu noktada iletişim önemli hale geliyor. Sizi dikkatle dinlemeyip çözüm yaratamayan bir müşteri hizmetleri ile uğraşmak en yorucu şeylerden biridir.

Biz kocaelikombiservisi.com olarak iletişim numaralarımıza anında cevap vererek problemi en hızlı şekilde anlamak ve gerekli çözümler sizlere sunmak için dikkatle çalışmaktayız.

Sizlere güzel bir şekilde hizmet verebilmek için müşteri hizmetlerimiz daima telefonun yanındadır.

HIZ; Klimamız arıza yaptığında en hızlı şekilde çözülmesini isteriz. Bu sebeple de bir servisten hizmet alırken ilk beklentimiz çabuk olmalarıdır.

Biz hızlı ve tecrübeli ekibimiz ile en güzel şekilde randevu vererek çözüm için sizlerleyiz.

GÜVEN; Klima servisi olmak üzere tüm hizmetlerde güven kalitenin sembolüdür. Müşterilerimizin bilemediği teknik konularda bile en ince ayrıntısına kadar detaylı anlatım yapılarak sunulan hizmetler istenildiği şekilde eksiksiz olarak yapılmaktadır.

ÇÖZÜM; Tüm klima çeşitleri  için en uygun çözümleri vermekteyiz. Arızanızı en hızlı şekilde çözmekteyiz.

YEDEK PARÇA; Yedek parça temini ve kaliteli yedek parça kullanımı klima hatalarında ve çözümlerinde çok önemlidir. Her marka ürünün yedek parçaları elimizde bulunmaktadır. En dikkat etmeniz gereken şey ise kalitesiz yedek parça kullanımıdır. Güvenilir olmayan servislerde bu çokça görülebilir. En kaliteli yedek parça servisimizde bulunmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ; Verdiğimiz hizmet ne kadar kaliteli olursa olsun müşterimiz memnun olmadığında verdiğimiz hizmet kabul sayılmaz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için hızlı ve tecrübeli ekibimizle yanınızdayız. Müşterinin talebi, beklentisi, ihtiyaçları tam olarak analiz edilerek hizmet vermekteyiz. Hız ve en uygun maliyet ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak en önemli ilkemizdir.

KALİTE; Klima servisi seçerken tıpkı klima seçer gibi titiz olmanız gerekmektedir. Siz değerli müşterilerimize kocaeliklimaservisi.com olarak en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin dediklerini ve memnuniyetini göz öneüne alarak en kaliteli hizmeti sunmak için sizlerleyiz.
 

Klimanız mı BOZULDU DERT ETMEYİN..

Kocaeli Kombi Servisi / Kocaeli Klima Servisi ekibi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için daima buradayız. Ekibimiz müşterilerimizin rahatlığı için en kısa sürede arızalarınızı yok etmektedir.

 

Bizim için en önemli olan müşteri memnuniyetini sağlamaktır ve verilen hizmet hızlı ve kesin çözüme ulaşmaktadır. Kocaelikombiservisi.com sayfamızdan ve
0262 333 00 88 0532 799 59 42 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Kocaeli'nin tüm ilçelerine hizmetimiz bulunmaktadır.

Lütfen klima bakımınızıda yaptırmayı unutmayın. Klimanızın ömrünü uzatmak için yapacağınız bu işlemler sayesinde ekonomik açıdan da yararda olacaksınız.

Klima tamiri yaptırdığınız parça garantili olarak müşterilerimize verilmektedir.

Merdiven altı servislerle değil Güvenilir servislerle çalıştığınız kocaelikombiservisi.com olarak sizlere hem uygun fiyat hem de hızlı bir çözüm sağlamaktayız.

 

 

KOMBİ NEDİR ?BİLMEDİKLERİMİZ
İZMİT PROTHERM LEOPARD
SOBA SERVİSLERİ
DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ
DOĞALGAZ FİYATLARI
Kombi Servisi Verdiğimiz Markalar
İZMİT BAYMAK KOMBİ SERVİSİ
İZGAZ ABONELİK İŞLEMLERİ
KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ
Kombi Hata Kodları